1. Od przyszłej niedzieli porządek Mszy św. będzie następujący: 7.30, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. Msza św. Zbiorowa będzie o godz.12.30, a nie jak dotychczas o godz.9.00.
  2. Od następnej niedzieli wznawiamy Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz.11.00. Za tydzień także na tej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa tornistrów i przyborów szkolnych. Prosimy, aby dzieci uczestniczyły w tej Mszy św. w maseczkach.
  3. We wtorek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. na godz. 18:00  wszystkich uczniów i nauczycieli. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów. W tym dniu  przypada także kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej racji, w czasie  Mszy św. modlić się będziemy za wszystkich poległych w czasie wojny.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W pierwszy czwartek o godz. 17.30 – różaniec w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na rozpoczęcie nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które należą i tych, które chciałyby się zapisać do K.Ż.R.
  5. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  6. Ks. Andrzej razem z grupą parafian zbiera dziś ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z następujących bloków za comiesięczne zbiórki: ul. Stanisławowska 3,5,7, Chrzanowskiego 13 i 15, Siennicka 42, Podskarbińska 12 i prosimy przedstawicieli kolejnych bloków o odbiór zeszytów w zakrystii, aby mogły odbywać się zbiórki. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  8. W poniedziałek 7 września pragniemy wyruszyć pieszo z naszej kaplicy do Częstochowy. Chcemy prosić Matkę Bożą z Jasnej Góry w intencji budowy naszego kościoła i ofiarodawców. Aby nie zabrakło funduszy i aby nasz kościół został pobudowany w miarę szybko. Chcemy też zabrać wasze intencje, które możemy składać do puszki przy wyjściu z kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.