1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Jakub Bieniek, kawaler i Sylwia Magdalena Swat, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Piotr Krzysztof Matysiak, kawaler i Kamila Joanna Lis, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Emil Jakubik, kawaler i Paulina Rudowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś IV niedziela wielkanocna. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30, w niedzielę i uroczystości o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca. O godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. We środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.  Godzinki o godz. 8.40.  Różaniec i nabożeństwo majowe o godz. 17.15.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca: – I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa; – I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.; – w I  sobotę o godz. 17.15 – różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  6. W I piątek rano odwiedzimy chorych.
  7. Za tydzień – w niedzielę – 7 maja – po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch. Na spotkanie przynosimy xero dowodu osobistego lub paszportu. Obecność obowiązkowa.
  8. Dziękujemy rodzinie za ufundowanie okna nr. 29. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.