1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
  2. Dziś o godz. 17:30 ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    – w  czwartek adoracja  Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30  w intencji kapłanów.
    – w piątek możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. od godz.17.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu.
    – w sobotę różaniec o godz.17.30.
  4. Kancelaria  czynna  w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  6. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy, znajdziemy wiele ciekawych artykułów.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku.
  8. Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej kaplicy, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.