1. Dziś IV Niedziela Zwykła. Po Mszy św. o godz. 11.00 – zapraszamy na Jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii.
  2. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz.18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz.18.00.
  3. W czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu o godz.9.00, 18.00 i 19.30. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Z racji I czwartku – o godz.17.45 – nabożeństwo do św. Józefa. Taca na zakony klauzurowe.
  4. W tym tygodniu I piątek i  I sobota miesiąca.

W I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Spowiedź od godz.17.30. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na  nabożeństwo  dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

w I  sobotę o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.

1. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
  2. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w tym roku z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, miłą atmosferę i ofiary złożone na budowę Kościoła. Przyjęło nas w tym roku 1006 Rodzin. W naszej parafii mieszka  3000 Rodzin, z czego wynika, że z Wizytą Duszpasterską odwiedziliśmy 33% Parafian. Jutro w godzinach między 16.00 a 20.00 udamy się z Kolędą do Rodzin, które nie mogły nas  przyjąć  w wyznaczonym terminie.
  3. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę i za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
  4. Dziękujemy kolejnej Rodzinie oraz jednemu z Parafian za ufundowanie okien nr 13 i 21. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców polecamy modlitwie Parafian.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy. I wyjątkowo Tygodnika Niedziela, w którym zawarty jest obszerny artykuł o naszej parafii. Koszt Tygodnika Niedziela 10 zł.