1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Brzozowski, kawaler i Maria Dawidowicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Łukasz Tadeusz Wiśniowski, kawaler i Paulina Sobolewska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz.11 – rocznica I Komunii św. O godz.17.30 – nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Ducha św. Po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania.
  3. We wtorek ostatnie nabożeństwo majowe, które odprawimy o godz.20.00 przed Kapliczką Matki Bożej, która znajduje się na ul. Stanisławowskiej między blokami 3 i 5. Zachęcamy Parafian i Gości do licznego udziału.
  4. Od środy nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz.18.00., w niedziele o godz.17.30.
  5. W tym tygodniu I Czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:

– I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa

– I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego.

– w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.

1. W I piątek rano odwiedzimy chorych.
  2. W wigilię Zesłania Ducha Św. – w sobotę – dnia 4 czerwca o godz. 19:30 rozpocznie się wieczorne czuwanie z modlitwą uwielbienia o wylanie darów Ducha św. zakończone Mszą św. o godz.21.00. Zachęcamy, aby w czuwaniu wzięli udział kandydaci do Bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, a wraz z nim czas Komunii św. wielkanocnej. Po Mszy św. o godz.11.00 – odbędzie się montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Mamy i Taty, który przygotowała pani katechetka Marta wraz z Bielankami.
  4. Spotkanie dla Bielanek w sobotę o godz.11.00.
  5. W maju i czerwcu Kapłani przeżywają swoje rocznice święceń kapłańskich. W tym roku chcemy wspólnie dziękować Bogu za dar kapłaństwa. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną  w 19 rocznicę święceń Ks. Andrzeja, w 18 rocznicę ks. Rafała i 23 rocznicę o. Romana. Msza św. odbędzie się w niedzielę 12 czerwca o godz.12.30.
  6. 16 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku po raz drugi chcemy przejść ulicami naszej parafii. Prosimy Parafian o przygotowanie  4 ołtarzy. Zachęcamy także w sposób szczególny o zaangażowanie się Parafian z nowych bloków. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się jutro o godz. 19.30.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 i ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Z całego serca dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy tak licznie zaangażowali się w przygotowanie uroczystości wmurowania Kamienia Węgielnego. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wielkiego trudu i wysiłku jaki został włożony. Niech św. Rita wyprasza Wam u Boga potrzebne łaski. Dziękujemy także za tak liczną Waszą obecność, pomimo, że nie było wcale ciepło. Dziękujemy.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego. W aktualnym Tygodniku Idziemy zachęcamy do przeczytania artykułu z Uroczystości wmurowania kamienia węgielnego.