1. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Piórkowski, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie i Ewelina Burkowska, panna  z par. tut. – zapowiedź II; Maciej Chaja, kawaler i Dorota Mućka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Kamil Patryk Miszkurka, kawaler i Oliwia Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Filip Kamil Sułek, kawaler i Dominika Weronika Szewczak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Od następnej niedzieli wznawiamy Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz.11.00. Za tydzień także na tej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa tornistrów i przyborów szkolnych.
  3. W czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 18:00 wszystkich uczniów i nauczycieli. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów. W tym dniu  przypada także kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej racji, w czasie  Mszy św. modlić się będziemy za wszystkich poległych w czasie wojny.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca: – I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa;- I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na rozpoczęcie nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii. – w I sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30.
  6. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszego kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za comiesięczne ofiary zebrane  z bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 i Podskarbińskiej 9. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.