1. 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych a 2 Listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. 1 i 2 listopada według porządku niedzielnego: o godz.9.00, 11.00 i 18.00. Natomiast o godz.17.00 zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych połączone z różańcem św. Dodatkowo 2 listopada po Mszy św. o godz.9.00 będzie różaniec za zmarłych z odczytaniem wypominek. Z racji Uroczystości w najbliższy piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca 2 listopada 15 minutowe rozważanie tajemnicy różańcowej po zakończeniu nabożeństwa za zmarłych.
  3. W tym tygodniu z racji Uroczystości Wszystkich Świętych nie odwiedzimy chorych z komunią św.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo jutro o godz.17.15.
  5. W najbliższą niedzielę 3 listopada po Mszy św. o godz.18.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób wyjeżdżających w lutym na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Prosimy o zabranie ze sobą xero paszportu i długopisu. Obecność obowiązkowa.
  6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych z naszych rodzin. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:
    jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;
    oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.30. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków; nawiedzając cmentarz, przyjmując komunię św. i odmawiając modlitwę w intencjach Ojca Św.
    roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.30.
  1. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (9–15 lutego 2020 r.) organizujemy wyjazd na narty, dla rodzin z dziećmi do Zakopanego. W programie: jazda na nartach, termy, kulig, wieczór góralski. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.