1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Paweł Bilicki, kawaler i Agnieszka Łątkowska, panna – oboje z par. tut.
  2. Dziś rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem ,,Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Adwent to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie oraz przygotowanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa na końcu czasów. Roraty codziennie od jutra w dni powszednie o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki. Na roraty dorośli i dzieci przychodzą z lampionami. Od 1 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
  3. Dziś na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać przy wyjściu z kaplicy. Dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na budowę naszego kościoła.
  4. Dziś spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i  I sobota miesiąca. W I Czwartek – o godz.17.45 – nabożeństwo do św. Józefa. W I piątek – o godz.15.00 – Koronka i Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. Spowiedź od godz. 30.  Z racji pierwszej soboty o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  6. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
  7. W kolejne soboty adwentowe zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  8. W tym roku Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie odbywała się na zaproszenia. Rodziny, które chcą przyjąć Księdza po kolędzie proszone są o zapisanie się w zakrystii. Można też uczynić to drogą mailową, telefonicznie (przez sms), bądź przez formularz zgłoszeniowy ze strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 5 grudnia. Osoby, które w tym roku zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie nie będą musiały czynić tego co roku, ponieważ zostaną wpisani na stałą listę kolędową.
  9. Tradycyjnie w I niedzielę Adwentu rozpoczyna się ogólnopolska akcja „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” pod hasłem: „Świeca, która tworzy Polską Wigilię”. Świece można nabywać przy wyjściu z kaplicy. Zachęcamy także do nabywania okolicznościowych bombek z wizerunkiem św. Rity i z projektem naszego Kościoła, które są cegiełką na budowę naszego Kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla kościoła na Wschodzie.
  11. Rozpoczął się II etap Synodu. Zapraszamy do dalszej refleksji na drogą synodalną. Zostały przygotowane nowe pytania. Zachęcamy do pochylenia się na nimi i przesłania odpowiedzi bezpośrednio na adres synodu synod@diecezja.waw.pl. Zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu w Kościele.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione do zakrystii, a także za comiesięczną zbiórkę mieszkańcom bloku  przy ul. Siennickiej 38A.  Przypominamy także, że darowiznę na budowę Kościoła można odliczyć od podstawy podatkowej.
  13.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.