1. Dziś niedziela św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej Mszy św. odbywa się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
  2. W czwartek 31 grudnia ostatni dzień 2020 roku. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynne. Msza św. wyjątkowo ze względu na godzinę policyjną o godz.17.00 abyśmy mogli bezpiecznie wrócić do domu.
  3. W najbliższy piątek – 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu o godz.9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz.7.30.
  4. W tym tygodniu pierwszy  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź św. w czasie każdej Mszy św.  W sposób szczególny przypominamy  dzieciom, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które zapisały się do K.Ż.R.  Chorych odwiedzimy w piątek 8 stycznia, którzy zostaną wcześniej zapisani w zakrystii.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  6. Kaplica jest otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy. Przypominamy także, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i składane indywidualnie w zakrystii. Przypominamy, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest jeszcze Gość Niedzielny w cenie 10 zł.
  9. W tym roku, ze względu na panująca pandemię, w Diecezji Warszawsko-Praskiej nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie. W zamian będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na dodatkową Mszę świętą na godz.19.00 podczas której będziemy modlili się w intencjach Waszych Rodzin. Ofiary składane podczas Mszy św. w ramach tzw. wizyty kolędowej będą przeznaczone na budowę naszego Kościoła. W przyszłym roku chcielibyśmy dalej kontynuować prace budowlane.

Msza św. o godz.19.00  – zapraszamy mieszkańców :

Poniedziałek 4 stycznia 2021 r. ul. Podskarbińska 6, 8, 8A, 8B, 10, 10 A
Wtorek 5 stycznia 2021 r. ul. Podskarbińska 7, 7A, 7B, 9, 10 B, 12
Czwartek 7 stycznia 2021 r. ul. Stanisławowska 3,5,7,9,11
Piątek 8stycznia 2020 r. Ul. Mycielskiego 19,21,21A,21 B, 23, 23 A

Rodziny, które w tym roku zamieszkały na terenie naszej parafii i chciałyby poświęcić swoje mieszkanie i zapisać się do kartoteki parafialnej prosimy o indywidualne zapisanie się w zakrystii i ustalenie terminu poświęcenia.