1. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla młodzieży z klas 8 i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu I piątek i  I sobota miesiąca.   W I piątek – o godz.15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. Spowiedź od godz.17.30. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na  nabożeństwo  dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które należą i tych, które chciałyby się zapisać do K.Ż.R.
  3. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
  4. W najbliższy piątek o godz.19.30 – pierwsza próba osób, które będą śpiewały w niedzielę na Mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy nowe osoby.
  5. W piątek 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.15. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  6. W najbliższą niedzielę – 3 października –  na Mszy św. o godz. 18.00 – Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki zainstaluje w naszej kaplicy relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Postarajmy się w tym dniu jak najliczniej zgromadzić się na tej uroczystości.
  7. W sobotę zbiórka dla Ministrantów o godz. 12.00 w kaplicy. Zapraszamy nowych chłopców, którzy chcieliby się zapisać do Ministrantów.
  8. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.
  9. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  10. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmowali intencje na przyszły rok 2022.
  11. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 i 12 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i złożone w zakrystii. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.