1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii.
  2. Dziś na Mszy św. o godz.18.00 będziemy gościli Scholę Cantorum Gaudium. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd i pastorałek.
  3. W najbliższy wtorek o godz.18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ks. Prałata Henryka Zielińskiego – redaktora naczelnego Tygodnika Idziemy. Mszę św. zamówili pracownicy redakcji z okazji imienin Księdza Prałata, które były w zeszłym tygodniu.
  4. W środę o godz.18.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. 1 lutego wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, w której weźmie udział 87 osób. Zbiórka w nocy z piątku na sobotę o godz.2.00 w naszej kaplicy. Rozpoczniemy Mszą św. a następnie autokarami udamy się na lotnisko do Katowic.
  6. Ze względu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w I sobotę i I piątek miesiąca lutego – nie odwiedzimy chorych z komunią św. Po powrocie podamy inny termin.
  7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca – o godz.17.30. różaniec z 15 minutowym rozważaniem i Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Święto Ofiarowania Pańskiego zwane także Matki Bożej Gromnicznej.
  9. Bardzo dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską, za tak wiele życzliwości jakiej doświadczyliśmy. Dziękujemy także za ofiary złożone w czasie kolędy, które są przeznaczone na budowę kościoła. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Osoby, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie, a chcą to uczynić, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  10. W związku z tym, że zbliża się okres rozliczeniowy podatku za rok 2019 informujemy, że każda osoba również emeryci i renciści pobierające świadczenia emerytalne i rentowe z Zus mogą rozliczyć swój 1% podatku przekazując go na budowę Kościoła św. Rity. W celu ułatwienia rozliczenia pod koniec lutego w soboty, w zakrystii kaplicy będzie dostępna osoba, która pomoże w rozliczeniu podatku. Zapraszamy wtedy z otrzymanym Pit-em z ZUS-u, aby rozliczyć 1% podatku.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej tygodników: Idziemy i Gościa Niedzielnego.