1. Zapowiedzi: – Krzysztof Łapan, kawaler i Aleksandra Żuk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Po Mszy św. o godz.18.00  – – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Dziś rozpoczynamy także Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi o. Roman Zając. Rekolekcje potrwają do wtorku włącznie. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz.9.00, 18.00 i 19.30.
  3. W czwartek o godz. 19.30 – spotkanie dla Lektorów i Ministrantów oraz Osób, które chcą zaangażować się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego. (Osoby do czytania czytań)
  4. W piątek –  o godz. 19.00 – Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Zapraszamy do licznego udziału.  Prosimy o zgłaszanie się Osób, które mogłyby przygotować rozważania wybranej stacji Drogi Krzyżowej. Msza św. tego dnia o godz.18.00. Uwaga: nie będzie Mszy św. o godz. 19.00 i Drogi Krzyżowej o godz. 17.15.
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. O godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  6. Wzorem roku ubiegłego chcielibyśmy, aby od zakończenia Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do rozpoczęcia Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  7. W związku z dużym zainteresowaniem parafian i gości pielgrzymką do Ziemi Świętej chcemy od 16–23 września zorganizować drugą pielgrzymkę do Izraela. Zapisy oraz program ze szczegółowymi informacjami w zakrystii.
  8. Przy wyjściu z kaplicy są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  9. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na początku każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm. Na Mszy o godz. 11.00 odbędzie się konkurs na największą i własnoręcznie zrobioną palmę. Od dziś możemy zaopatrywać się w palmy. Dobrowolne ofiary składane z tej okazji przeznaczone będą na budowę naszego Kościoła.
  10. W Niedzielę Palmową przynosimy Skarbonki z jałmużną wielkopostną i składamy je do kosza przed ołtarzem.
  11. Dziękujemy rodzinie za ufundowanie okna nr. 44. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  12. Ks. Andrzej głosi rekolekcje wielkopostne w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Sulejówku. Polecamy ten czas modlitwie parafian.
  13. Z inicjatywy parafian wzorem ubiegłego roku kontynuujemy pomysł KORONKI RÓŻ ŚW. RITY ZA KAPŁANÓW, czyli modlitwy za wybranego kapłana Koronką do Bożego Milosierdzia w wybrany dzień tygodnia przez jeden rok. Zapraszamy wszystkich chętnych parafian do podjęcia się modlitwy za naszych KAPŁANÓW. Zapisy poprzez formularz na facebooku lub na kartce z tyłu kaplicy.
  14. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennicka 38 A i Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  15. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.