1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Gorczyca, kawaler i Iwona Małgorzata Wnuk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Piotr Żebrowski, kawaler i Anna Elżbieta Kosmala, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Konrad Kukiełka, kawaler z par. tut. i Aleksandra Oleksiak, panna z par. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie – zapowiedź I.
  2. Porządek Mszy św. w niedziele w czasie wakacji jest następujący: godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. W tym dniu będziemy przeżywali także 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Otoczmy w tym dniu modlitwą Tych, którzy oddali swoje życie walcząc o niepodległość naszej Ojczyzny.
  4. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
  5. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.