1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Lelewski, kawaler z par. tut. i Małgorzata Gorczyńska, panna z par. św. Małgorzaty w Zatorach – zapowiedź I.
  2. Aby umożliwić jak największej liczbie parafian uczestnictwo we Mszy św. od dzisiejszej Niedzieli jest dodatkowa Msza św. o 7.30. Porządek Mszy św. niedzielnych do odwołania będzie następujący: 7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 15.00 i 18.00. Jednocześnie przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust także w kaplicy. Przed kaplicą zostały wystawione ławki. Można uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz przy zachowaniu bezpiecznej odległości 2 m od drugiej osoby. Jeden z Kapłanów będzie udzielał Komunii św. w drzwiach kaplicy.
  3. W sobotę będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, która została przeniesiona z niedzieli. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.  Spowiedź od godz.17.30.  W I piątek Ks. Biskup udzielił dyspensy od postu. Z racji pierwszej soboty  o godz. 17.30   Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. W związku z trwającym stanem epidemiologicznym, w tym miesiącu z racji I piątku i I soboty miesiąca nie odwiedzimy chorych z komunią świętą. Z posługą sakramentalną udamy się tylko na wyraźną prośbę zainteresowanych osób.
  6. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz.17.30.
  7. Kaplica otwarta codziennie w godz. 9.00 – 18.00. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  8. W związku z licznymi pytaniami Parafian odnośnie możliwości chrztu dzieci, informujemy, że jest możliwość udzielenia tego sakramentu wyjątkowo w sobotę lub niedzielę poza Mszą św. po indywidualnym ustaleniu terminu.
  9. Pierogarnia „U Aniołów” prowadzona przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej serwuje pyszne pierożki i obiady domowe, które można zamawiać z dostawą do domu. Szczegóły na stronie: https://pierogarniauaniolow.caritas.pl/ oraz na Facebooku.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne udzielane naszej parafii. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto w zastępstwie tacy, oraz ofiary przekazywane na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.