1. Zapowiedzi przedślubne: Beata Izabela Urbanik, wdowa i Ryszard Jan Urbanik, kawaler – oboje z par. tut.  – zapowiedź II; Jakub Karol Bujakowski, kawaler i Kamila Pitucha, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś XIII Niedziela Zwykła – o godz.17.30 – nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe  o godz.18.30. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tygodniu I piątek i  I sobota miesiąca: I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.00 do 18.00. Spowiedź od godz.17.30. – w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. W I piątek rano odwiedzimy chorych.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  7. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.