1. Jutro, 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, gdzie króluje Najświętsza Maryja Panna Częstochowska. Zapraszamy w tym dniu na różaniec na godz.17.30 i Msze św. o godz.18.00.
  2. Od dzisiaj, w każdą niedzielę i uroczystości maryjne, będziemy się gromadzili 20 min przed pierwszą Mszą św., aby uczcić Maryję śpiewem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  3. W przyszłą niedzielę, 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu będziemy się modlili w intencji poległych w obronie ojczyzny.  W przyszłą niedzielę po mszach będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  4. Od przyszłej niedzieli – 01.09 – w sposób szczególny na mszę o godz. 11.00 zapraszamy dzieci. Ta Eucharystia będzie z kazaniem do najmłodszych.
  5. W środę o godz. 18:00 Msza Św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Organizujemy 9-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 9-17 września. Z przyczyn losowych dwie osoby zrezygnowały i zwolniły się dwa miejsca. Jeżeli ktoś jest zainteresowany prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na zakup figury Matki Bożej Fatimskiej. Udało nam się zebrać 1970 zł.
  8. Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o czystość w naszej kaplicy oraz na terenie parafialnym. Słowa podziękowania kierujemy do osób, które tydzień temu były na zbiórce w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie.
  9. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  10. Ksiądz bp. Romuald Kamiński oraz władze samorządowe zapraszają na Dożynki Diecezjalne, które odbędą się w sobotę 31-go sierpnia w Sanktuarium św. Siostry Faustyny w Ostrówku w parafii NMP Matki Kościoła. Centralną częścią będzie uroczysta Msza św. o godz. 11.00.
  11. Zachęcamy do czytania Tygodnika Idziemy.