1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 próba przed
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  3. W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych, dotyczących udziału wiernych w zgromadzeniach religijnych – 1 osoba na 7 mkw. w strefie czerwonej – ks. Biskup zwraca się do wszystkich wiernych z prośbą o przyjęcie ze zrozumieniem i cierpliwością nałożonych ograniczeń. Ks. Biskup przedłuża dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, na terenie naszej diecezji. W naszej kaplicy może przebywać 35 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz zachowaniu dystansu.
  4. W najbliższą środę – 28 października – ks. Bp Marek Solarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży na dodatkowej Mszy św. o godz.19.30.
  5. Za tydzień w niedzielę –  1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  6. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:

jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;

oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.30. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków;

roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.30.

1. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (17 – 23 stycznia 2021 r.) organizujemy wyjazd na narty dla rodzin z dziećmi do Zakopanego połączony z wieloma atrakcjami zimowymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  2. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków przy ul. Podskarbińska 9, Siennicka 38 A i Siennicka 42  za miesięczną zbiórkę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  3. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć parafialne kalendarze na rok 2021. Kalendarze trójdzielne i biurkowe. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na budowę naszego kościoła.
  4. Ze smutkiem informujemy, że w sobotę 24 października zmarł ks. Adam Szkóp, proboszcz Parafii Nawrócenia św. Pawła, człowiek ogromnej dobroci i pokory. Ks. Adama polecamy modlitwom wiernych. Niech dobry Bóg obdarzy go życiem wiecznym.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.