1. Zapowiedzi przedślubne: Alan Witczak, kawaler i Małgorzata Ignerowicz, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź I. Jerzy Józef Pawlikowski, kawaler z par. św. Augustyna w Warszawie i Paulina Adrianna Pernak, panna z par. tut. – zapowiedź I
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc Maryjny maj. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie o godz.18.30 a w niedzielę i uroczystości o godz.17.30.
  3. W najbliższą sobotę – 1 maja – rozpocznie się nawiedzenie w naszej parafii obrazu Matki Bożej Łaskawej – Patronki Warszawy. Uroczyste powitanie obrazu o godz. 17.00. Po powitaniu obrazu – różaniec z racji I soboty miesiąca z 15 – minutowym rozważaniem i Msza św., w czasie której zostanie poświęcony różaniec procesyjny ofiarowany przez K.Ż.R.
  4. W miesiącu maju i czerwcu w dni powszednie będzie dodatkowa Msza św. o godz.19.00.
  5. W naszej parafii powstaje Krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy chętne sakramentalne pary małżeńskie do zgłaszania się do Domowego Kościoła. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się 9 maja o godz.16.30 w naszej kaplicy. Zapraszamy.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz.
  7. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Kickiego 1 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.