1. Zapowiedzi przedślubne: Roman Kostiak, kawaler i Magdalena Gajek, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Tomasz Jeż, Kawaler i Monika Postrzygacz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Jan Paweł Raniszewski, kawaler z par. św. Feliksa Kantalicjo i Karolina Kloz, panna z par. tut. – zapowiedź I; Łukasz Kosowski, kawaler z par. Narodzenia Pańskiego w Warszawie i Milena Iwańska, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Decyzją papieża Franciszka dziś po raz drugi w Kościele obchodzimy światowy dzień dziadków i osób starszych. Na zakończenie Mszy św. prosimy dziadków o podchodzenie do kapłanów i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa. Jednym z owoców, do wydawania których jesteśmy powołani, jest troska o świat. „Wszyscy byliśmy na kolanach naszych dziadków, którzy trzymali nas w objęciach” ale dziś jest czas, aby na naszych kolanach – z konkretną pomocą lub tylko z modlitwą – trzymać, wraz z naszymi wnukami, także te liczne wystraszone wnuczęta, których jeszcze nie znamy, a które być może uciekają przed wojną lub cierpią z jej powodu. Strzeżmy w naszym sercu – jak to czynił św. Józef, czuły i troskliwy ojciec – maluczkich z Ukrainy, Afganistanu, Sudanu Południowego…(z orędzia Papieża Franciszka na światowy dzień dziadków i osób starszych
  3. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  4. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.