1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa  Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy. Dziś także po Mszach św. o godz.9.00, 11.00 i 12.30 – Dzieci wraz z Rodzicami z naszej parafii zaprezentują nam wielkanocne przedstawienie. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  2. Jutro wyruszamy na pielgrzymkę po kamień węgielny do Bazyliki św. Rity w Cascii. Zachęcamy do łączności duchowej w tym czasie. Zapraszamy także na Mszę św. na godz.3.30 do naszej kaplicy , którą rozpoczniemy pielgrzymowanie. Możemy także dziś przynosić intencje, które zabierzemy ze sobą do Cascii i odprawimy Msze św. przy św. Ricie.
  3. W związku z akcją – „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie”, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie Sióstr Loretanek, we wtorek 26 kwietnia zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego o godz. 11:00 przy ogrodzeniu obok Krzyża.
  4. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 9 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.