1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, którzy rozpoczęli w tym roku przygotowanie. Różaniec o godz.17.15.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 17.15, a w niedzielę – o godz.17.15.
  3. W najbliższy czwartek – 27 października – ks. Bp Rafał Markowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii  na  Mszy św. o godz. 19.00.  Różaniec w tym dniu tylko o godz. 17.15.
  4. Za tydzień – w niedzielę – po Mszy św. o godz. 11.00 – organizujemy w naszej parafii II Marsz Świętych. Zapraszamy dzieci, rodziców, młodych i osoby starsze! W marszu przejdziemy ulicami naszej parafii. Dzieci i dorosłych prosimy o przebranie się za swojego ulubionego Świętego bądź swojego Patrona albo przygotowanie tabliczki z imieniem Świętego. Serdecznie zapraszamy.
  5. W pierwszym tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd do Zakopanego dla rodzin z dziećmi. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły wyjazdu i zapisy w zakrystii.
  6. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 27.II – 6.III.2023 roku. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  7. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać  w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej: – jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz. 17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych; – oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz. 18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz. 17.15. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków; – roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.15.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 9 za comiesięczną zbiórkę i za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.