1. Dziś po Mszy św. o godz.11.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W najbliższą środę zwaną Popielcową rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Zewnętrznym znakiem naszego wejścia na drogę pokuty i nawrócenia jest posypanie naszych głów popiołem. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły, polegający na wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i spożycia jednego posiłku do syta. Ten post obowiązuje wszystkich pomiędzy 18 a 60 rokiem życia. Msze św. w tym dniu o godz.10.00, 18.00 i 19.30. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 dla dzieci i o godz.18.30 dla dorosłych. Natomiast  o godz.20.00 będzie godzinna adoracja Krzyża. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz.17.15.
  3. Osoby pragnące otrzymać wejściówki na Beatyfikację Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca proszone są o zgłaszanie się do zakrystii do 13 marca.
  4. W najbliższa sobotę 29 lutego o godz.11.00 będzie miała dyżur Osoba, która służy pomocą w rozliczeniu 1% podatku, który zostanie przeznaczony na budowę naszego kościoła. Na spotkanie należy przynieść PIT z zeszłego roku i PIT z tego roku, żeby można było rozliczyć przez internet.
  5. Od przyszłej niedzieli będzie dodatkowa Msza św. o godz.12.30.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców polecajmy w modlitwie.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej : tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.