1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi „O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu”. Za publiczne odmówienie tego aktu można tego dnia, po spełnieniu zwykłych warunków, uzyskać odpust zupełny.
  2. Dziś comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. Wyjątkowo, z racji niedzieli – nabożeństwo do św. Rity rozpocznie się o godz. 17.30. Intencje możemy zamawiać w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać przy wyjściu z kaplicy. Od przyszłej Niedzieli będzie można także nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Roraty będą o godz. 6:30. Z udziałem dzieci we wtorki, czwartki i soboty.
  4. Kaplica jest otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  5. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć parafialne kalendarze na rok 2021.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za zebrane ofiary z bloków przy ul. Stanisławowskiej 3 i 7. Przypominamy, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.