1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Klebanowski, kawaler z par. tut. i Anna Puławska, panna z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie – zapowiedź II.
  2. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. Na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale.
  3. Jutro w poniedziałek – 22 marca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w poniedziałek w zakrystii.
  4. W czwartek 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podejmowania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00. Jest to również pierwsza rocznica erygowania naszej parafii. Zapraszamy na różaniec dziękczynny w intencji naszej wspólnoty parafialnej o godz. 17.30.
  5. W Najbliższy piątek – Droga Krzyżowa  – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. – z rozważaniami przygotowanymi przez parafian. Nie będzie w tym dniu Adoracji Krzyża.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczornej – spotkanie dla osób, które przygotowują rozważania na Drogę Krzyżową.
  7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
  8. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla lektorów i starszej służby liturgicznej, a także dla osób, które chcą czynnie zaangażować się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego.
  9. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W tym też czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na początku każdej Mszy świętej będzie obrzęd poświęcenia palm. Na Mszy o godz. 11.00 odbędzie się konkurs na największą i własnoręcznie zrobioną palmę. Palmy będziemy mogli nabywać przed kaplicą,  dochód będzie przeznaczony na budowę naszego Kościoła. W naszej parafii tego dnia rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi o. Roman Westwal OSJ. Prosimy o zabranie ulotek z programem rekolekcji. W czasie rekolekcji we wtorek odwiedzimy z komunią świętą chorych i starszych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii.
  11. W Niedzielę Palmową i w czasie trwania rekolekcji możemy przynosić Skarbonki z jałmużną wielkopostną i składać je do kosza przed ołtarzem. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dzieła charytatywne.
  12. Przy wyjściu z kaplicy możemy składać ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  13. Zachęcamy do  zapisywania się na adorację nocną w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.
  14. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.