1. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Moskal, kawaler i Zuzanna Dominika Niemiec, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Dominik Stanisław Nowak, kawaler z par. tut. i Adrianna Marlena Serwa, panna z par. św. Mikołaja w Woliborzu – zapowiedź I.
  2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 11.00 – rocznica I Komunii św. O godz. 17.00 – ostatni dzień nowenny przed uroczystością odpustową św. Rity. O godz. 17.30 – nabożeństwo majowe i nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.  W tygodniu  nabożeństwo majowe o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi”. Temat spotkania: „Gdybyśmy zaczynali od nowa – sposoby na odnowienie relacji małżeńskiej?”.
  4. Jutro – 22 maja – wspomnienie św. Rity – nasz parafialny odpust. Msze święte o godz. 9.00 i 18.00 . Po Mszy św. o godz.9.00 – wyjątkowo nabożeństwo majowe. O godz. 17.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji. Głównej Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. prałat Michał Siwek – kapelan papieża Franciszka. Intencje na nabożeństwo i Msze św. zbiorową możemy przynosić do zakrystii.
  5. Parking dla wszystkich osób uczestniczących w uroczystościach odpustowych na terenie ZUS-u . Wjazd od ulicy Podskarbińskiej.
  6. Dziękujemy wszystkim osobom, które wczoraj pomogły w porządkowaniu terenu parafialnego i sprzątaniu kaplicy. A także prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osób, które mogłyby upiec ciasto na poczęstunek, który odbędzie się po zakończeniu uroczystości odpustowych. Z góry dziękujemy.
  7. W wigilię Zesłania Ducha Św. – w sobotę – 27 maja o godz. 19:30 rozpocznie się wieczorne czuwanie z modlitwą uwielbienia o wylanie darów Ducha św. zakończone Mszą św. o godz.21.00. Zachęcamy, aby w czuwaniu wzięli udział kandydaci do Bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, a wraz z nim czas Komunii św. wielkanocnej.
  9. Za tydzień po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  10. 08 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Wzorem lat ubiegłych chcemy przejść ulicami naszej parafii. Prosimy Parafian o przygotowanie 4 ołtarzy. Zachęcamy w sposób szczególny o zaangażowanie się Parafian z nowych osiedli przy ul. Przeworskiej, Chrzanowskiego i Mińskiej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy o godz. 19.30.
  11. Dziękujemy Zespołowi muzycznemu z godz.00 za ufundowanie okna nr. 33rodzinie za ufundowanie kwiatów na dekorację ołtarza na odpust.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem konfesjonału, który w tym tygodniu został zamontowany w kaplicy, a także dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 i ul. Siennickiej 38  za comiesięczną zbiórkę i wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  13. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.