1. Porządek Mszy św. w naszej parafii: w dni powszednie o godz.18.00 , w niedzielę o godz. 9.00, 11.00 dla dzieci i 18.00.
Msza św. o godz.9.00 będzie Mszą św. Zbiorową.
2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które są odprawiane codziennie o godz.17.30. – połączone z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
3. Spowiedź św. w niedzielę pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
4. Sprawy kancelaryjne załatwiamy po każdej Mszy św. w dni powszednie.
5. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.
6. 20 czerwca będziemy przeżywali po raz pierwszy Uroczystość Bożego Ciała. Procesję do 4 ołtarzy wyjątkowo w tym roku zorganizujemy na placu kościelnym. Osoby chętne do przygotowania ołtarzy proszę o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii.
7. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
8. Na stoliku z gazetami znajdują się karteczki zawierające: adres strony internetowej, email oraz numer telefonu parafialnego.
9. Udało się już założyć konto parafialne, na które można wpłacać ofiary na budowę kościoła:

Ośrodek Duszpasterski pw św Rity z Casci
ul. Żupnicza 27
BANK PEKAO SA – 41 1240 6074 1111 0010 9055 3531
Już dziś dziękuję z całego serca za wszelkie wsparcie.

10. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Idziemy, w tym numerze m.in. obszerna relacja z poświęcenia naszej kaplicy.