1. Dziś po Mszy św. o godz.12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci, które chcą przystąpić w naszej parafii w przyszłym roku do I Komunii  św.
  2. We wtorek – 22 września – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. i indywidualne błogosławieństwo  Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj po każdej Mszy św. lub we wtorek w zakrystii.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  4. Przez cały wrzesień przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  5. Kolejne spotkanie na temat Biblia w Codzienności. odbędzie się w najbliższy czwartek, rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00.
  6. W sobotę, 26 września w Sanktuarium Św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu (ul. Fieldorfa 1) odbędzie się III Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30. W programie: nabożeństwo i Eucharystia z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów, osoby chore i niepełnosprawne oraz ich opiekunów.
  7. 3 października ( sobota) organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku Kamienna, do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie i do Sanktuarium Krzyża św. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  8. W dniach 8 – 10  października 3-dniowa pielgrzymka. W programie m.in.: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Jana Pawła II w Łagiewnikach, Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sanktuarium Królowej Podhala w Ludźmierzu, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem, Wadowice. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  9. Przyjmujemy zapisy do Kółka Żywego Różańca. Uroczyste przyjęcie odbędzie się 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
  10. Dziś po każdej Mszy św. w każdej parafii naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na konserwację i utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W imieniu ojców franciszkanów, którzy opiekują się Grobem Pana Jezusa serdecznie dziękujemy.
  11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków  przy ul. Kickiego 1, Podskarbińskiej 9, Siennickiej38 A za miesięczną zbiórkę  i prosimy przedstawicieli kolejnych bloków o odbiór zeszytów w zakrystii, aby mogły odbywać się zbiórki w innych blokach.  Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.