1. We wtorek – 22 lutego – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz.18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać  w
  2. W najbliższą sobotę o godz.00 – spotkanie dla Bielanek. Zapraszamy także nowe dziewczynki, które chciałyby się zapisać do grona Bielanek.
  3. Za tydzień / w niedzielę/ po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. , a po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. Msze św. w dni powszednie o godz.18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz.18.00.
  5. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary  wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.