1. Dziś IV niedziela Adwentu. Roraty codziennie o godz.6.30. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałek, środę i na ostatnie roraty w czwartek. Zachęcamy do licznego udziału, w sposób szczególny osoby, które jeszcze w roratach nie uczestniczyły.
  2. Spowiedź św. od poniedziałku do środy od godz.17.30.
  3. Dziś o godz.11.00 odbędzie się uroczysty obrzęd przyjęcia dziewczynek do Bielanek.
  4. W najbliższy wtorek – 22 grudnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w czwartek w zakrystii. Transmisja na parafialnym kanale YouTube.
  5. W środę o godz.20.00 będziemy w naszej parafii gościli Bpa Jacka Grzybowskiego w ramach diecezjalnej modlitwy za chorych, pracowników służby zdrowia i ich bliskich pod hasłem Terapia Duchowa. O godz.20.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zakończona Apelem Jasnogórskim. Całość będzie transmitowana na kanale YouTube – SalveNet.
  6. W najbliższy czwartek na ostatnich roratach o godz.6.30 będziemy gościli Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego – ordynariusza naszej diecezji . Zachęcamy do licznego udziału.
  7. Aby umożliwić jak największej liczbie osób uczestnictwo w Pasterce będą odprawione dwie Msze św. – pierwsza o godz.22.00, na którą w sposób szczególny zapraszamy rodziny z dziećmi i tradycyjna o 24.00, na którą zapraszamy wszystkich pozostałych Parafian i Gości. O godz. 23.30 – zapraszamy na wspólne kolędowanie. Pasterka o godz.24.00 będzie transmitowana na parafialnym kanale youtube. Przypominamy, że 25 grudnia – w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia – nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia nie obowiązuje nas post. 26 grudnia – w drugi dzień świąt – porządek niedzielny.
  8. W niedzielę 27 grudnia Święto Św. Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia na każdej Mszy św. będzie możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej. Zachęcamy do tego wszystkich małżonków.
  9. Kaplica jest otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy. Przypominamy także, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i składane indywidualnie w zakrystii. Przypominamy, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego. Do tygodnika Idziemy dołączony jest kalendarz na rok 2021 i Obrzędy Wigilii wraz ze śpiewnikiem kolęd.