1. W dniu dzisiejszym przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego.
2. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.
3. W środę o godz.18.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Ze względu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w I piątek miesiąca lutego – nie odwiedzimy chorych z komunią św. Po powrocie podamy inny termin.
5. Rodziny wyjeżdżające z ks. Andrzejem na ferie do Zakopanego uczestniczą w najbliższą niedzielę we Mszy św. o godz.9.00. Bezpośrednio po Mszy św. wyjazd do Zakopanego.
6. Ze względu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i nie obecność ks. Andrzeja pilne sprawy kancelaryjne prosimy zgłaszać w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w nagłych przypadkach prosimy dzwonić na numer kancelaryjny.
7. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, tygodników: Idziemy i Gościa Niedzielnego.