1. Jutro przypada 2 rocznica Ingresu Pasterza Diecezji – Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.
  2. W środę – 22 stycznia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i ucałowanie relikwii. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w środę w zakrystii.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz.18.00 będziemy gościli Scholę Cantorum Gaudium. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd i pastorałek.
  5. W czasie trwania kolędy w sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się w niedzielę po Mszach św.
  6. Bardzo dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską, za tak wiele życzliwości jakiej doświadczyliśmy. Dziękujemy także za ofiary złożone w czasie kolędy, które są przeznaczone na budowę kościoła. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Osoby, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie, a chcą to uczynić, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  7. Program wizyty duszpasterskiej.
Poniedziałek – 20  stycznia 2020 r. od godz.16.30 –  ul. Przeworska 4A, Dwernickiego 28
Wtorek  –  21 stycznia 2020 r. od godz.16.30 –  ul. Przeworska 5
Środa  – 22 stycznia 2020 r. od godz.16.30 –  ul. Podskarbińska 26
Czwartek –  23 stycznia 2020 r. od godz.16.30 – ul. Chrzanowskiego 16

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej tygodników: Idziemy i Gościa Niedzielnego.