1. W czwartek – 22 sierpnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. i ucałowanie relikwii. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w czwartek w zakrystii.
  2. Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kaplicy odbywa się zbiórka do puszek. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup figury Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Dziękujemy panu Piotrowi i Wojciechowi za zamontowanie krzyża na naszej kaplicy.
  4. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania Tygodnika Idziemy.
  6. ks. Andrzej głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Prosimy o modlitwę w intencji darczyńców i ofiarodawców.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku zaś wszystkim parafianom i modlącym się w naszej kaplicy, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.