1. Zapowiedzi przedślubne: Sylwester Kwiatkowski, kawaler i Beata Wiśniewska, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś na Mszy św. o godz.11.00 –  dzieci przygotowujące się do I Komunii św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Jutro – w poniedziałek 19 kwietnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa. O godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa z odczytaniem intencji, następnie Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii.
  4. W czwartek – 22 kwietnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w
  5. W piątek – 23 kwietnia – uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  6. W sobotę o godz.12.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszamy także nowych chłopców, którzy chcieliby się zapisać do grona ministrantów.
  7. W naszej parafii powstaje Krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy chętne sakramentalne pary małżeńskie do zgłaszania się do Domowego Kościoła. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się 9 maja o godz.16.30 w naszej kaplicy. Zapraszamy.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 12, Stanisławowskiej 3,5,7 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.