1. Zapowiedzi przedślubne: Oskar Maksymilian Orzełowski, kawaler i Monika Oleńska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Bartłomiej Janusz Sokołowski, kawaler z par. tut. i Sylwia Ekstowicz, panna z par. NMP Częstochowskiej w Łomży – zapowiedź I; Piotr Kosterkiewicz, kawaler i Aleksandra Sława, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Karol Stanisław Zakrzewski, kawaler z par. tut. i Sylwia Skolimowska, panna z par. św. Mikołaja Bpa w Pruszynie – zapowiedź I.
  2. W sobotę – 22 sierpnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. i  procesja z figurą św. Rity zakończona błogosławieństwem relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w sobotę w zakrystii.
  3. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
  4. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Zarówno te wpłacane na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.