1. W najbliższy czwartek będziemy przeżywali pierwszą w historii naszej parafii Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa potocznie zwaną Bożym Ciałem. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz.11.00 będzie procesja do czterech ołtarzy, które w tym roku będą ustawione na placu parafialnym. Na zakończenie procesji będzie odśpiewana litania do Serca Pana Jezusa. Bardzo serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału: będą potrzebne osoby do niesienia baldachimu, krzyża, nagłośnienia, dziewczynki do sypania kwiatów. Prosimy także o przynoszenie kwiatów do sypania podczas procesji na Boże Ciało.

2. Przez oktawę Bożego Ciała po Nabożeństwie Czerwcowym zapraszamy na procesję Eucharystyczną wokół kaplicy.

3. 22 dnia każdego miesiąca w naszej kaplicy będzie odprawiane Nabożeństwo i Msza św. ku czci św. Rity. W najbliższą sobotę 22 czerwca zapraszamy na godz. 18.00 rozpoczniemy litanią do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. zakończona procesją wokół kaplicy. W tym dniu do kaplicy przychodzimy z
czerwonymi różami. Intencje na Nabożeństwo do św. Rity i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.

4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz.17.30, w środę połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Spowiedź św. w niedzielę pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.,

6. Ks. Andrzej głosi dziś homilie w parafii Nawrócenia św. Pawła i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła.

7. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym czasie indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiary na budowę kościoła i inne potrzeby naszej parafii.

8. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy, znajdziemy wiele ciekawych artykułów.

9. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji rozpoczynającego się sezonu wakacyjnego.