1. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Jarosław Piechowiak, kawaler i Agnieszka Beata Ligięza, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Konrad Sadziak, kawaler i Michalina Opoka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Szymon Moskal, kawaler i Zuzanna Dominika Niemiec, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. O godz. 17.00 – kolejny dzień nowenny przed uroczystością odpustową św. Rity. O godz. 17.30 – nabożeństwo majowe.  W tygodniu nowenna do św. Rity o godz. 17.30, a nabożeństwo majowe o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wczoraj przeżywaliśmy Uroczystość I Komunii św. W sumie ten sakrament przyjęło 22 dzieci. Dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych za wystrój kaplicy i za złożoną ofiarę na budowę kościoła.
  4. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  5. We wtorek o godz.19.30 – spotkanie dla rodziców i dzieci, które będą przeżywały rocznicę I Komunii św.
  6. W związku ze zbliżającym się odpustem parafialnym, zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 10.00 osoby, które mogą pomóc w porządkowaniu terenu parafialnego i sprzątaniu kaplicy. A także prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osób, które mogłyby upiec ciasto na poczęstunek, który odbędzie się po zakończeniu uroczystości odpustowych. Z góry dziękujemy.
  7. Serdecznie zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi” w niedzielę 21 maja po Mszy św. o godz. 18.00. Temat spotkania: „ Gdybyśmy zaczynali od nowa – sposoby na odnowienie relacji małżeńskiej ?”.
  8. Dziękujemy rodzinom za ufundowanie okna nr 7 i rozety nad głównym wejściem do kościoła nr 23. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła, a także dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę i wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.K