1. W najbliższą środę zwaną Popielcową rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Zewnętrznym znakiem naszego wejścia na drogę pokuty i nawrócenia jest posypanie naszych głów popiołem. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły, polegający na wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i spożycia jednego posiłku do syta. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 18.00 i 19.30. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 dla dzieci i o godz.18.30 dla dorosłych. Natomiast  o godz.19.00 będzie godzinna adoracja Krzyża. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz.17.15.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 – zbiórka dla ministrantów, a o godz.17.00 – odbędzie się spotkanie z panią Krawcową w celu uszycia komży.
  3. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w najbliższą niedzielę o godz. 12.30. Rodziców z dziećmi zapraszamy także w sobotę 20 lutego o godz.16.30 na spotkanie dotyczących strojów komunijnych.
  4. Dziś po każdej Mszy św. – zbiórka do puszek na chorych, bezdomnych i  niepełnosprawnych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  5. Rozpoczynamy Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 18 lutego o godz. 19.00 w kaplicy.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła, a także za wszystkie ofiary  wpłacone w tym tygodniu na konto.
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty. Kartki z numerem KRS są na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.