1. Dziś na Mszy św. o godz.9.00 Prałat Jerzy Mackiewicz – Dziekan dekanatu mińskiego poświęcił figurę Matki Bożej Fatimskiej. Z tej racji zapraszamy dziś na godz.17.00  na różaniec fatimski połączony z procesją z figurą Matki Bożej wokół kaplicy. Na różaniec przynosimy świece.
  2. Przeżywamy dziś XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć także kremówki papieskie.
  3. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. A także dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu  poprzez konto parafialne złożyły ofiarę  na budowę naszego kościoła.
  4. Za tydzień na Mszę św. na godz.11.00 zapraszamy dzieci, które przygotowują się do I komunii św. w naszej parafii. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców.
  5. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:

jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;

oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.30. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków;

roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.30.

1. Nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz.17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  2. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 1 do 8 lutego 2020 roku. Program i zapisy w zakrystii, a także program pielgrzymki można zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.