1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Władysław Soński, kawaler i Magdalena Winiarczyk, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź I; Paweł Norbert Sobotkowski i Zuzanna Małgorzata Łuczak, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś II niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Cascii.
  3. Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. Ok. godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W najbliższą sobotę Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30.
  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 – Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czasie której poświęcone zostaną modlitewniki. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  6. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
  8. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  9. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne – Ad gentes.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.