1. Zapowiedzi przedślubne: Marek Lelewski, kawaler z par. tut. i Karolina Goździk, panna z par. św. Karola Boromeusza w Warszawie – zapowiedź II, Mariusz Patryk Zdunek, kawaler i Paulina Marta Dzięcioł, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Miłosz Rudnicki, kawaler i Ewa Przeździecka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś o godz. 17.00 – Nabożeństwo czerwcowe połączone z Nabożeństwem Fatimskim zakończone procesją ze świecami. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Czerwcowych w dni powszednie o 18.30.
  4. Jutro 14 czerwca o godz. 19.00 – Msza św. w 18 rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja. Natomiast w środę – 16 czerwca o godz. 18.00 – Msza św. w 17 rocznicę święceń kapłańskich ks. Rafała. Mszę św. razem z ks. Rafałem odprawią księża, którzy razem z Nim 05.06.2004 r. przyjęli sakrament święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
  5. Próba przed rocznicą I Komunii św. w najbliższy czwartek o godz. 19.30. Natomiast Uroczystość I Komunii św. w najbliższą niedzielę o godz. 12.30.
  6. W sobotę 19 czerwca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa. O godz. 17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa z odczytaniem intencji. Następnie Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii.
  7. Za tydzień w niedzielę 20 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  8. W przyszłym roku Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w sobotę – 14 maja 2022 r.
  9. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie. Ofiarodawców powierzamy modlitwie parafian.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę  naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.