1. ZAPOWIEDZI:Kamil Kotwica, kawaler i Monika Orłowska, panna oboje z parafii tutejszej zapowiedź II.
  2. Dziś VI Niedziela Zwykła. Po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii.
  3. Dziś po Mszy świętej o godz. 7.30 grupa dzieci z naszej parafii z p. Moniką wyjechała na ferie zimowe do Gliczarowa. Życzymy im bezpiecznego i udanego wypoczynku.
  4. Trwa Tydzień Małżeństwa, który przeżywamy pod hasłem ,,Czas na miłość”.Cieszymy się, że w Sms-owym Wyzwaniu bierze udział ponad 100 małżeństw. Życzymy wytrwałości w podejmowanych zadaniach i pogłębienia relacji małżeńskiej.
  5. W dniach 29.VI–8.VII.2023 roku organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch.Osoby, które się zapisały proszone są o uregulowanie zaliczki w terminie do 20.02.2023 r. Obecnie można zapisać się tylko na listę rezerwową.
  6. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. W poniedziałek 27 lutego 2023 roku o godz. 18.00 w podziemiach katedry warszawsko-praskiej odbędzie się otwarcie wernisażu wystawy współczesnych obrazów Jezusa Miłosiernego, które powstały w ramach projektu „Namalować katolicyzm od nowa”. Wstęp na wystawę jest wolny. Potrwa ona do 02 kwietnia 2023 roku.
  8. Dziękujemy kolejnej Rodzinie i jednej z Parafianek za ufundowanie okien nr 02 i 30.Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na budowę kościoła a także za wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.
  10. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5%należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.