1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Pyzik, kawaler i Katarzyna Banasik, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Porządek Mszy św. w niedziele w czasie wakacji jest następujący: godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  3. Jutro 13 lipca nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 –  różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec.
  4. We wtorek 14 lipca obchodzić będziemy dzień imienin arcybiskupa seniora Henryka Hosera SAC, którego polecamy modlitwom wiernych.
  5. W czwartek 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Zapraszamy tego dnia na różaniec na godz. 17.30, który odmówimy w intencji czcicieli Maryi i osób noszących szkaplerz. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Osoby chętne prosimy o zapis w zakrystii. Szkaplerze zostały przywiezione z Góry Karmel – w czasie tegorocznej pielgrzymki do Ziemi Świętej.
  6. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
  7. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  8. Za tydzień – w niedzielę – po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla osób, które zapisały się na 3–dniową pielgrzymkę na Podlasie. Na spotkaniu będzie możliwość wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  10. Ks. Andrzej zbiera dziś ofiary na budowę kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las.  Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  11. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
  12. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.