1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Godlewski, kawaler i Marlena Słomska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Jakub Wilusz, kawaler z par. tut. i Aneta Katarzyna Wróbel, panna z par. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie – zapowiedź II; Adrian Sebastian Borkowski, kawaler i Natalia Aleksandrowicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej. O godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe.
  3. Jutro 13 czerwca – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 – nabożeństwo czerwcowe oraz różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy.  Nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  4. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Po Mszy św. o godz.11.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy ulicami naszej parafii. Zapraszamy wszystkich ministrantów, bielanki, dzieci I komunijne i rocznicowe, dziewczynki do sypania kwiatków oraz wszystkich parafian i gości. Nabożeństwo Czerwcowe w tym dniu w czasie procesji.
  5. W środę o godz. 19.00 próba dla dziewczynek, które będą sypały kwiatki w czasie procesji.
  6. Za tydzień w niedzielę na Mszę św. na godz.11.00 zapraszamy wszystkie dzieci dla których będzie przygotowana niespodzianka za liczny udział i zaangażowanie w ciągu całego roku szkolnego w Mszach świętych. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania.
  7. Już dziś informujemy, że I Komunia św. w naszej parafii w przyszłym roku odbędzie się w sobotę 13 maja.
  8. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin 6 – 9 lipca. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  9. Dziękujemy  za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła, a także za wpłacone w tym tygodniu  na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.