1. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Stelmaszczyk, kawaler z par. tut. i Marta Lipińska, panna z par. św. Ap. Piotra i Pawła w Woli Rasztowskiej – zapowiedź II, Adrian Piotr Sitnicki, kawaler i Patrycja Suska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. We wtorek – 13 września –  Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec zakończony procesją z Figurą M.B. Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  3. W środę – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia prosimy o przyniesienie Krzyży, które na co dzień są powieszone na ścianie naszego mieszkania. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Zapraszamy.
  4. W środę – 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej. Różaniec o godz.17.15. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Zapraszamy.
  5. W sobotę – 17 września – rozpocznie się w naszej parafii tygodniowe nawiedzenie kopii obrazu Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. O godz.17.15 –  uroczyste wprowadzenie obrazu i różaniec. Celem peregrynacji jest: dziękczynienie za beatyfikację Ks. kardynała Wyszyńskiego, modlitwy w intencji Kościoła i  Ojczyzny,  o pokój na świecie, pobudzenie pobożności maryjnej i pogłębienie naszej wiary, modlitwa o nowe powołania do wspólnoty mężczyzn skupionych wokół ideału całkowitego zawierzenia Bogu Totus Tuus.
  6. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się za tydzień, w niedzielę – 18 września –  po Mszy św. o godz. 12.30.
  7. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 października po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Próba zespołu muzycznego w piątek o godz.19.30. Zachęcamy nowe osoby do wsparcia zespołu.
  9. W naszej parafii rozpoczynamy cykl spotkań dla małżeństw pt. „Małżeństwo samo się nie zrobi”, które będą odbywały się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę 18 września po Mszy św. o godz. 18.00 do kaplicy. Temat spotkania: „Jak rozmawiać, żeby się wzajemnie zrozumieć w małżeństwie?”
  10. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  11. Kaplica otwarta jest codziennie od godz.9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
  12. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
  13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone zostaną na budowę naszego Kościoła.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.