1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego poprzez udział we Mszy św.
  2. W odpowiedzi na apel Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego – zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji powołań, która połączona będzie z litanią do Chrystusa Kapłana. Na modlitwę będziemy gromadzili się w naszej kaplicy w  trakcie trwania Praskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę to jest w dniach  5 – 14 sierpnia o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek 13 sierpnia – Dzień Fatimski. Zapraszamy w tym dniu na różaniec o godz.17.30.
  4. W czwartek, 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – prawda wiary o tym, iż Maryja po ziemskim życiu z ciałem i duszą została wzięta do nieba. Jest to również 99 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku zwanej „Cudem nad Wisłą” – bohaterskiej obrony Warszawy i Europy przed nawałnicą bolszewicką. Upamiętnia ją tryptyk ku czci Matki Bożej znajdujący się w Konkatedrze na Kamionku, wzniesionej jako wotum za zwycięstwo. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę – godz.9.00, 11.00 i 18.00. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie kwiatów i ziół.
  5. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  6. Zachęcamy do czytania Tygodnika Idziemy.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku zaś wszystkim parafianom i modlącym się w naszej kaplicy, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.