1. Dziś Dzień Papieski – po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” czyli pomoc dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się w naszej parafii do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 18.00 próba przed Obecność obowiązkowa.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  4. W najbliższy wtorek – 13 października, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie. W tym dniu wyjątkowo różaniec po wieczornej Mszy św., który zakończony będzie procesją ze świecami.
  5. 21 października (w środę) o godz. 19.00 – spotkanie dla młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  6. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać od dziś w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:

jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;

oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.30. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków;

roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.30.

1. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (17 – 23 stycznia 2021 r.) organizujemy wyjazd na narty dla rodzin z dziećmi  do Zakopanego połączony z wieloma atrakcjami zimowymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  2. Przyjmujemy intencje na przyszły rok 2021. W pierwszej kolejności prosimy o zgłaszanie się osób, które chcą zamówić Msze św. gregoriańską.
  3. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków przy ul. Stanisławowskiej 3 i 7  za miesięczną zbiórkę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.