1. Dzisiaj obchodzimy kolejny ogólnopolski Dzień Papieski, którego hasło w tym roku brzmi „Nie lękajcie się”. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, z których to składek opłacane jest kształcenie szczególnie uzdolnionych dzieci z ubogich rodzin.
  2. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania, którzy przygotowują się II rok.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałki, środy i piątki o godz.17.15. Dziś różaniec o godz. o godz.17.15.
  4. W środę 13 października –  ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec zakończony procesją z Figurą M.B. Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  5. Za tydzień o godz.12.30 – Msza św. z udziałem rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  6. W pierwszym tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd do Zakopanego. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły wyjazdu u Ks. Andrzeja.
  7. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać  w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:

jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;

oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.15. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków;

roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.15.

1. Przyjmujemy intencje na przyszły rok 2022.
  2. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę i wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.