1. Jutro obchodzimy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 odmówimy różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.
  2. W najbliższą sobotę na godz.14.00 zapraszamy rodziców z dziećmi I komunijnymi na spotkanie z panią Krawcową dotyczącą strojów komunijnych.
  3. Za tydzień w niedzielę 17 listopada przypada I rocznica poświęcenia przez Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego Krzyża i placu pod budowę Kościoła. Z tej racji po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się nabożeństwo przy Krzyżu.
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 – spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  5. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (9–15 lutego 2020 r.) organizujemy wyjazd na narty, dla rodzin z dziećmi do Zakopanego. W programie: jazda na nartach, termy, kulig, wieczór góralski. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za złożone dziś ofiary na budowę naszego kościoła. Ks. Andrzej zbiera dziś ofiary w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  8. Dziś po każdej Mszy św. w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.