1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz.17.30, w środę połączone z Nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Spowiedź św. w niedzielę pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. Sprawy kancelaryjne załatwiamy po każdej Mszy św. w dni powszednie.
  4. W najbliższą środę o godz.19.00 spotkanie organizacyjne dla osób, które chcą włączyć się w przygotowywanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała.
  5. W najbliższą niedzielę – 16 czerwca – po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji rozpoczynającego się sezonu wakacyjnego.
  6. W najbliższy czwartek będziemy przeżywali Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy na Mszę św. na godz.18.00. Natomiast w następną niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  7. W piątek – 14 czerwca – będzie dodatkowa Msza św. o godz.19, w czasie której Ks. Andrzej będzie dziękował Bogu za 16 lat kapłaństwa. Zachęcamy do udziału i modlitwy za Ks. Andrzeja.
  8. ks. Andrzej dziś głosi homilie w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las, oraz zbiera ofiary na budowę kościoła.
  9. Na stoliku z gazetami znajdują się karteczki zawierające: adres strony internetowej, email oraz numer telefonu parafialnego.
  10. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy, znajdziemy wiele ciekawych artykułów m.in. Papieska spuścizna – niezwykłe wystąpienie św. Jana Pawła II w polskim parlamencie; W Duchu i w prawdzie – o skutkach działania Ducha Świętego w naszym życiu oraz Papieski dług wdzięczności – o wizycie św. Jana Pawła II na Pradze.