1. W piątek – 13 sierpnia – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 – różaniec zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  2. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. obrzęd poświecenia ziół i kwiatów oraz na Mszach do południa możliwość przyjęcia błogosławieństwa prymicyjnego, którego udzieli ks. Neoprezbiter Filip. Tego dnia przypada także 101rocznica Bitwy Warszawskiej tzw. Cudu nad Wisłą.
  3. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które w całości przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.
  4. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.